Blog

TOP 5 darčekov pre firemných klientov

Určite si aj vy každý rok lámete hlavu nad darčekom pre vašich klientov alebo obchodných partnerov, či už k narodeninám alebo na Vianoce. A robíte dobre! Udržiavať si dobré vzťahy s partnermi je pre úspešný podnik veľmi dôležité. Dávate najavo, že si tento obchodný vzťah vážite a nepovažujete ho za samozrejmosť. Je to symbolom vďaky za prejavenú dôveru. Vybrať ten správny dar však nie je jednoduché a preto si pozrite top 5 darčekov na tento rok.

Plný kalendár ale prázdna baterka?

Odbúrajte svojim partnerom stres z pohľadu na vybitú baterku telefónu, najmä počas dní nabitých stretnutiami a taskov čakajúcich na vybavenie. Veľmi užitočným darčekom a pomocníkom na cestách je powerbanka. Ponuka je bohatá a vybrať si môžete nielen z rôznych veľkostí, ale na výber máte aj jej výkon. Ak chcete prekvapiť a držať krok so súčasnými trendmi, siahnite po ekologickom riešení – solárnej powerbanke. Pokojne svojich klientov alebo partnerov rozosmejte a priložte vtipný odkaz: „S nami to má vždy šťavu,“ a určite nebudú pochybovať o tom, že spolupráca s vašou firmou bol správny krok.

Úložného priestoru nie je nikdy dosť

Bez počítačov si náš život či prácu už nedokážeme predstaviť. Ak sa aj váš klient alebo obchodný partner venuje práci na počítači, určite ocení darček v podobe USB disku, na ktorý si môže zálohovať či odložiť dôležité súbory. USB disk môžete obzvláštniť logom vašej firmy alebo menom klienta. Veľmi praktickým darom je elegantný zápisník, ktorého súčasťou je USB disk spolu s dotykovým perom.

Veľa muziky za málo peňazí

K spríjemneniu dní aj mimo pracoviska, stačí naozaj málo.  Dizajnový bezdrôtový reproduktor, ktorý sa jednoducho dobíja, je ľahký a prenosný darček, ktorý neomrzí. Vďaka svojmu unikátnemu dizajnu, obohateného o prvky bambusu a bavlny, budete vyčnievať z radu bežných reproduktorov. Navyše, poteší nielen jednotlivca, ale celý kolektív.

Štýlový diár

Diár je ako biela košeľa, nikdy nevyjde z módy a vždy ho využijete. Preto ak svojho klienta či obchodného partnera ešte dobre nepoznáte, nič nepokazíte diárom či zápisníkom, ktorý môžete personalizovať a vložiť naň názov firmy či iniciálky človeka, ktorému diár darujete. Ponuka je naozaj široká a spolu s pekným perom dokážete vytvoriť naozaj exkluzívny a elegantný dar, ktorý poteší ako dámy, tak pánov.

Personalizované pero

Možno vás pero ako dar sprvu nezaujme, ale ľudia pracujúci v kancelárií tento darček určite ocenia. Darovať nemusíte samotné pero, ale kolekciu prípadne elegantnú sadu pier s možnosťou personalizovania. Prípadne pre nadšencov elektroniky môžete siahnuť po pere s dotykovým koncom, ktoré môžu využiť pri práci na tablete či telefóne. Kombinovať ho môžete so zápisníkom či diárom, prípadne s elegantným zapaľovačom.