Zobrazených 1–12 z 17 výsledkov

Akčná kamera s 11-dielnym príslušenstvom, biela

31,77 
Najmodernejšia športová HD kamera s rozlíšením 720p. Na zadnej strane má 2-palcový TFT LCD displej, na ktorom si môžete priamo prehrávať filmy. Pamäť možno pomocou mikro SD karty rozšíriť až na 32 GB. Vrátane vodeodolného puzdra a 11-dielneho príslušenstva. Doba nahrávania približne 70 minút.

Bambusový zvinovací meter, 5m/19mm, biela

6,26 
Zvinovací meter vyrobený z pogumovaného ABS a dekoru z bambusu. Pásmo s háčikom s dĺžkou 5m a šírkou 19mm. S klipom, pútkom na ruku a manuálnou stop funkciou.

Bezdrôtový reproduktor a nabíjačka, biela

20,25 
Počúvajte vašu obľúbenú hudbu a súčasne vaše ďalšie zariadenie dobíjajte - oboje, ako inak, než bezdrôtovo! Jednoducho pripojte reproduktor k elektrickému zdroju a telefón položte. Ten sa potom automaticky začne dobíjať. Batéria s kapacitou 400 mAh umožňuje prehrávať hudbu po dobu až 3 hodín. BT 4.2 zaisťuje spoľahlivé spojenie až na vzdialenosť 10m. Nabíjačka s výkonom 5W, reproduktor 3W. Pri používaní oboch funkcií vždy zariadení pomocou pribaleného 1,5m dlhého micro USB kábla pripojte k elektrickému zdroju. Kompatibilné so všetkými telefónmi podporujúcimi QI, ako sú najnovšie generácie Android, iPhone 8 a vyššie. Vstup 5V/1A, bezdrôtový výstup: 5V/1A 5W.

Digitálna váha na batožinu, biela

5,90 
Digitálna váha na batožinu, maximálna kapacita 40 kg, stupňovanie po 100 g, funkcia vynulovania, ukazovateľ vybitej batérie a nadváhy.

Farebný krúžkový zápisník A5, biela

2,37 
Zápisník formátu A5 s farebnou krúžkovou väzbou a gumičkou. 80 listov/160 strán bieleho linkovaného papiera o gramáži 70g/m2.

Hliníková športová fľaša s karabínou XL, biela

3,62 
Výnimočne ľahká športová fľaša vyrobená z hliníka. Ideálna na outdoorové aktivity či iné športy. Praktická karabína pre pripevnenie k batohu alebo opasku. Len pre studené nápoje. Objem: 750ml. Bez BPA.

Kábel 2 v 1 s MFi licenciou, biela

8,28 
Kábel s licenciou MFI zo splietaného materiálu pre nabíjanie a dátový prenos. S licencovaným MFI lightning konektorom, konektorom typu C a micro USB pre nabíjanie a dátový prenos všetkých vašich zariadení Dĺžka: 1 meter. Dodáva sa s puzdrom z nylonových vlákien.

Mini Vintage bezdrôtový reproduktor 3W, biela

12,45 
Štýlový 3W bezdrôtový reproduktor v retro dizajne a trendy farbách. Čistý kvalitný prenos zvuku až na vzdialenosť 10m zaisťuje bezdrôtová technológia BT 5.0. Batéria s kapacitou 350 mAh umožňuje prehrávanie po dobu až 3h na jedno nabitie. Plné nabitie za 2h. Balené v retro darčekovej krabičke. Vrátane mikrofónu pre telefonovanie. Vyrobené z ABS.

Nepriepustný hrnček Auto, biely

12,57 
Auto je hrnček s objemom 300 ml s čiernym PP povrchom a inovatívnym systémom, ktorý umožňuje pitie jednou rukou. Ako napovedá názov, hrnček je skvelým spoločníkom najmä do auta! Registrovaný dizajn®

Sada elektrického mlynčeka na soľ a korenie, biely

25,25 
Nastaviteľný keramický mlynček s funkciou jemného mletia, telo z ABS plastu s pogumovanou povrchovou úpravou. Balené v darčekovej krabičke s magnetickým zatváraním.

Škrabka na ľad 3 v 1, biela

2,44 
Univerzálna škrabka s 3 funkciami: odstraňovanie námrazy, snehu a vody. Nastávu škrabky je možné ľahko prispôsobiť danému účelu. Vyrobené z PS.

Slnečné okuliare UV 400, biela

1,09 
Slnečné okuliare s čiernymi sklíčkami (AC lens) s UV 400. Vyrobené z PP s kovovými skrutkami v pántoch nožičiek pre vyššiu pevnosť.