Zobrazených 1–12 z 16 výsledkov

47 dielna autolekárnička, červená

25,25 
Puzdro EVA s reflexnou vestou, dynamo svietidlom, striebornou pohotovostnou dekou, trojcípou šatkou, PBT obväzmi, dezinfekčnými tampóny, antiseptickými tampóny, čistiacimi vlhčenými obrúskami, tampóny z netkanej textílie, leukoplastom, náplasťami, zatváracími špendlíkmi a plastovými nožnicami. Všetko v súlade s normou EN13485: 2003.

Bopp Sport športová fľaša, červená

9,50 
Bopp Sport je mimoriadna športová fľaša. Vďaka tradičnému tvaru máte viacero možností, ako túto 550 ml fľašu nosiť. Nepriepustný uzáver môžete ľahko otvárať a zatvárať na okamžité použitie. Vyrobené z odolného materiálu Tritan®. Registrovaný dizajn®

Černé pero X3 Smooth touch, červená

0,49 
Guľôčkové pero s jedinečným diamantovým vzorom. Nová verzia s povrchovou úpravou smooth touch pre mimoriadne komfortné písanie. Nemecká náplň s modrým atramentom Dokumental® pre písanie až 1 200m textu.

Farebný 23″ laminátový dáždnik, červená

9,48 
190T ponžé dáždnik s 8 panelmi a automatickým otváraním. Farebne zladená kovová tyč, laminátový rám a rebrá. Penová rukoväť EVA so zladenou farbou s tyčou a rámom. Systém odolný proti vetru.

Ľahká 400 ml nepriepustná termoska

4,76 
Ľahká 400 ml termoska s vonkajšou stranou z AS materiálu a vnútornou stranou z polypropylénu, s vrchnákom a unikátnym tlačidlovým systémom pre zatváranie, aby nedošlo k rozliatiu.

Multifunkčný nôž Fix, červená

12,36 
Hliníkový multifunkčný nôž, rukoväť s čiernymi detailmi, 14 funkcií, uložený v čiernom puzdre 600D.

Nepriepustný hrnček Auto, červená

12,57 
Auto je hrnček s objemom 300 ml s čiernym PP povrchom a inovatívnym systémom, ktorý umožňuje pitie jednou rukou. Ako napovedá názov, hrnček je skvelým spoločníkom najmä do auta! Registrovaný dizajn®

Slnečné okuliare UV 400, červená

1,09 
Slnečné okuliare s čiernymi sklíčkami (AC lens) s UV 400. Vyrobené z PP s kovovými skrutkami v pántoch nožičiek pre vyššiu pevnosť.

Termohrnček Easy lock, červená

12,57 
Termohrnček s dvojitou stenou z nerez ocele udrží vaše nápoje teplé až 5 hodín a chladné až 15 hodín. Uzáver je možno uzavrieť a uzamknúť pre zabránenie vyliatiu tekutiny. Uzáver je prispôsobený pre jednoduché čistenie a umývanie aj v umývačke. Jedinečný dizajn umožňuje pohodlné a bezpečné uchopenie a ovládanie otvárania jednou rukou. Vďaka svojej veľkosti sa termoska hodí do väčšiny držiakov nápojov do auta. Objem: 300 ml.

Termoska Easy lock, červená

15,12 
Termoska z nehrdzavejúcej ocele s dvojitými stenami, ktorá udrží nápoje teplé až do 5 hodín a studené až do 15 hodín. Uzáver sa dá zaistiť, preto nehrozí žiadne riziko vytečenia. Uzáver sa ľahko udržiava v čistote pre optimálnu hygienu a dokonca sa dá umývať v umývačke riadu. Unikátna konštrukcia termosky umožňuje pohodlné a bezpečné pitie jednou rukou priamo z fľaše. Veľkosť termosky je vhodná na umiestnenie do akéhokoľvek držiaka na nápoje v aute. Objem: 450 ml.

Zápisník A5 s farebnými okrajmi, červená

3,78 
Moderný zápisník s pevnou väzbou, 160 listov z papiera gramáže 80g. Listy zápisníka sú zabezpečené farebne zladenou gumičkou.

Zápisník s 8 GB USB a dotykovým perom, červená

17,80 
8 GB USB zápisník A5 s tvrdým obalom a farebnými stranami. 160 strán 80 g/m2 vnútri. Vrátane hliníkového dotykového pera zodpovedajúcej farby. Zabalené v darčekovej škatuli.