Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Ľadvinka z ripstop Explorer, čierna

11,37 
Športová ľadvinka ideálna na krátke výlety. Predné sieťové vrecko na fľašu s vodou, hlavný oddiel pre uchovanie potrebných vecí. Bez PVC.

Ľahký obal na 15,4″ notebook, čierna

7,53 
Ľahký, napriek tomu pevný a odolný obal na až 15,4" notebook. Kontrastný zips v modrej farbe dodávajúci decentne športový štýl. Bez PVC.

Malý 7L turistický ripstop batoh Explorer, čierna

18,94 
Malý turistický batoh v minimalistickom štýle vyrobený z odolného materiálu ripstop. Ideálny na rôzne druhy outdoorových aktivít. Hlavný oddiel na zips, predné vrecko na zips s vývodom vhodné pre vloženie hydratačného vaku. Polstrovaná sieťová zadná časť a popruhy pre pohodlné nosenie. Bez PVC.

Nerezová fľaša Aqua sledujúci pitný režim, čierna

12,57 
Sledujte svoj denný príjem tekutín pomocou tejto inteligentne navrhnuté 650 ml fľaše na vodu z nehrdzavejúcej ocele. Viečko po každom naplnení fľaše a manuálnym otočením viečka značí väčšiu kvapku vody. Môžete tak jednoducho sledovať množstvo, ktoré ste už vypili. Nepriepustná a vhodná len pre ručné umývanie. Registrovaný dizajn®

Outdoorová prenosná chladiaca taška Explorer, čierna

18,39 
Kompaktná chladiaca taška vhodná na crossbody nosenie alebo vloženie do batohu. Priestor pre až 6 plechoviek alebo 2 fľaše. Vonkajšie predné a vrchné vrecká na zips pre uchovanie drobností. Vonkajší materiál ripstop a tarpaulin. Vnútorná izolácia 100% PEVA.

Outdoorová stredná chladiaca taška Explorer, čierna

22,04 
Stredne veľká outdoorová chladiaca taška s širokým hlavným otváraním pre ľahký prístup k uloženým potravinám alebo nápojom. Kompaktná veľkosť v tvare kocky, pevná ucha pre nosenie v rukách, vonkajšie vrecko na zips pre umiestnenie drobností. Priestor pre až 20 plechoviek. Vonkajší materiál ripstop a tarpaulin, vnútorný 100% PEVA.

Outdoorový chladiaci batoh Explorer, čierna

23,28 
Outdoorový chladiaci batoh so širokým vrchným otváraním pre ľahký prístup. Priestor pre 6 fliaš alebo 24 plechoviek. Vrchné a predné vrecko na zips pre uloženie drobností. Prispôsobiteľné ramenné popruhy. Vonkajší materiál ripstop a Tarpaulin s modrými detailmi. Vnútorná izolácia 100% PEVA.

Sada ochranného rúška XD DESIGN, čierna

13,74 
Komfortné rúško v unikátnom prevedení XD DESIGN, ktoré padne na každú tvár. Zložené z troch ľahkých vrstiev: (1) predná vonkajšia polyesterová vrstva s úpravou ViralOff®, technológiou, ktorá chráni pred 99% vírusmi v rámci 2h; (2) stredná vrstva s unikátnym laboratórne testovaným nanofiltrem Hyproof® s účinnosťou filtrácie až 95%; (3) zadná vnútorná vrstva vyrobená z polyesteru. Pohodlná 3D konštrukcia umožňujúca ľahké dýchanie. Sada obsahuje: 1 opakovane použiteľné prateľné rúško, 5 opakovane použiteľných filtrov, 1 vrecúško pre uschovanie. Nejedná sa o zdravotnú pomôcku v zmysle EU/2017/745 (chirurgické rúška) ani o ochrannú pomôcku v zmysle EU/2016/425 (respirátory typu FFP2). Registrovaný dizajn®

Stredný 26L turistický ripstop batoh Explorer, čierna

44,24 
Stredný turistický batoh v športovom štýle vyrobený z odolného materiálu ripstop. Ideálny na rôzne druhy outdoorových aktivít. Priestorný hlavný oddiel s miestom vhodným pre 15,4" notebook, integrovaný pršiplášť pre ochranu batohu v daždi. Polstrovaná sieťová zadná časť a popruhy pre pohodlné nosenie. Bez PVC.

Veľký 40L turistický ripstop batoh Explorer, čierna

63,18 
Veľký turistický batoh v športovom štýle vyrobený z odolného materiálu ripstop. Ideálny na rôzne druhy viacdňových outdoorových aktivít. Obsahuje oddiel vhodný na hydratačný vak alebo notebook, pútka na trekové palice, horné vrecko na drobnosti, integrovanú pláštenku pre ochranu batohu v daždi. Bez PVC.