Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Bezdrôtový reproduktor Sub so subwooferom, čierna

23,80 
Bezdrôtový reproduktor s výkonom 5W, telom z ABS, textilnou mriežkou a štýlovými detailmi na tlačidlách. Zabudovaný subwoofer pre mimoriadny basový zážitok. Batéria s kapacitou 1 200 mAh umožňuje nepretržité počúvanie po dobu až 4 hodín. BT 5.0 zaisťuje hladké bezdrôtové pripojenie na vzdialenosť až 10m.

Multifunkčný nôž Excalibur s bit setom, čierna

25,25 
Extrémne pevný multifunkčný nôž s 10 funkciami: deväť členná sada bitov, adaptér na bity, kliešte s ihlovou špičkou, uťahovacie kliešte, štiepacie kliešte, nôž s rovným ostrím, nôž so zubatým ostrím, plochý skrutkovač, otvárač plechoviek a fliaš. Telo z hliníka, nástroje z nerezovej ocele. Balené v luxusnej krabičke s vysoko kvalitným 1680D puzdrom.

Multifunkčný nôž Excalibur s kladivkom, čierna

22,70 
Extrémne pevný multifunkčný nôž s 10 funkciami: kladivko, kombinačné kliešte, štiepacie kliešte, vyťahovák klincov, nôž, pílka, pilník, plochý skrutkovač, krížový skrutkovač, otvárač. Telo z hliníka, nástroje z nerezovej ocele. Balené v luxusnej krabičke s vysoko kvalitným 1680D puzdrom.

Multifunkčný nôž Excalibur s kliešťami, čierna

21,48 
Extrémne pevný multifunkčný nôž s 13 funkciami: kliešte s ihlovou špičkou, uťahovacie kliešte, štiepacie kliešte, nôž s rovným ostrím, nôž so zubatým ostrím, malý, stredný a veľký plochý skrutkovač, krížový skrutkovač, otvárač plechoviek a fliaš, pilník, pílka. Telo z hliníka, nástroje z nerezovej ocele. Balené v luxusnej krabičke s vysoko kvalitným 1680D puzdrom.

Multifunkčný nôž Excalibur so svetlom, čierna

11,90 
Extrémne pevný multifunkčný nôž s 9 funkciami: LED svetlo, plochý skrutkovač, nôž na škatule, pravítko, vyťahovák klincov, otvárač, nožnice, nôž, spona na opasok. Telo z hliníka, nástroje z nerezovej ocele. Balené v luxusnej krabičke s vysoko kvalitným 1680D puzdrom.

Zatvárací nôž Excalibur, čierna

12,57 
Extrémne pevný zatvárací nôž so 4 funkciami: nôž s rovným ostrím, zamykanie, spona na opasok, otvárač. Telo z hliníka, nástroje z nerezovej ocele. Balené v luxusnej krabičke s vysoko kvalitným 1680D puzdrom.