Zobrazených 1–12 z 15 výsledkov

Chladiaci batoh, čierna

18,88 
Chladiaci batoh zo 600D materiálu so striebornou vnútornou stranou, umožní, aby vaše jedlo a nápoje boli vždy studené. Na prednej strane je pridané ďaľšie vrecko, na odloženie ostatných vecí.

Duálna nabíjačka do auta s rezačom pásov a kladivom, čierna

6,32 
Duálna USB autonabíjačka, ktorú je možné použiť na dobíjanie dvoch mobilných zariadení súčasne. Vybavená bezpečnostným nožom na pás a nástrojom na rozbitie okna pre prípad núdze. Výstup: 5 V / 2,1 A.

Eon vývrtka, čierna

7,57 
Vývrtka Eon je nástroj pre každého barmana. Je to elegantný, kompaktný a ľahko použiteľný otvárač. Integrované nože na fóliu vám pomôžu odstrániť fóliu a pomocou vyrovnávača otvoríte svoju fľašu tromi jednoduchými pohybmi - dole, hore a hore. Užite si svoje víno. Registrovaný dizajn®

Exkluzívna sada písacích potrieb, čierna

16,34 
Exkluzívna sada písacích potrieb sa vyznačuje klasickým štýlom a vysokou kvalitou. Luxusná kombinácia plniaceho a guľôčkového pera z ťažkej mosadze je dodávaná s koženým PU puzdrom v darčekovej krabičke. S modrou náplňou.

Hrnček Contour, čierna

13,84 
Countour je 350 ml hrnček, ktorý sa ľahko drží v ruke, vrátane vrchnáka. Registrovaný dizajn®

Luxusné stylusové pero, čierna

3,72 
Luxusné stylusové pero s pruhovým vzorom. Veľmi kvalitné guličkové pero s modrým atramentom je dodávané v darčekovej krabičke Swiss Peak, je teda ideálnym darčekom!

Moderný kábel 3 v 1, čierna

2,97 
Moderný kábel 3 v 1 s konektormi USB typu C a dvojitým pre zariadenia s iOS alebo Android využívajúce micro USB. Odolné kovové telo s konektormi z hliníka, bužírka kábla z TPU. S kľúčenkou. Pre nabíjanie aj synchronizáciu dát. Dĺžka: 15cm

Multifunkčná nabíjačka do auta 6 v 1, čierna

20,16 
Multifunkčná nabíjačka do auta 6 v 1, obsahujúci 2 200 mAh powerbanku, USB nabíjačku do zapaľovania, nôž na pás, kladivko na rozbitie okna, LED biele a červené núdzové svetlo. Powerbanku je možné dobíjať pomocou zapaľovača alebo USB. Vstup: 12 V-24 V, výstup: 5 V / 1 A.

Multifunkčný digitálny merač pneumatík, čierna

16,34 
Multifunkčný merač tlaku v pneumatikách v puzdre z plastických živíc (ABS) so všetkými potrebnými bezpečnostnými funkciami. Môžete si skontrolovať tlak vo svojich pneumatikách a dokonca si ho znížiť, odrezať si bezpečnostný pás, rozbiť okno a osvietiť okolie.

Pero Luzern, čierna

1,70 
Kvalitné elegantné guľôčkové pero. Náplň s nemeckým atramentom pre viac ako 1 200m textu. Dodávané v obale Swiss Peak.

Profesionálna súprava na víno 9 ks, čierna

35,70 
Súprava na víno obsahuje 2 zátky, teplomer, čiernu rezačku fólie z ABS materiálu, nerezový nalievač vína, nerezový krúžok, vývrtku Rabbit a 2 nerezové špirály. Balené v čiernom darčekovom boxe z MDF materiálu s čiernou výstelkou z EVA materiálu a pochrómovaným zámkom.

RFID puzdro na karty a bankovky C-Secure, čierna

37,87 
Toto pevné hliníkové puzdro chráni vaše najdôležitejšie karty pred elektronickými vreckovými krádežami. Už žiadne ďalšie zlomené či ohnuté karty. Pojme až 7 kariet alebo 5 embosovaných kariet. Ľahko ovládateľný jazdec karty postupne vytlačí hore. Peňaženka pojme aj hotovosť.