Zobrazených 1–12 z 74 výsledkov

3-dielna súprava na grilovanie, hnedá

20,25 
Barbecue súprava obsahuje 3 ks náradia z nerez. ocele s bambusovou rukoväťou, vrátane kuchynskej lopatky, klieští a vidlice.

Bambusová bezdrôtová nabíjačka 5W s USB porty, hnedá

13,84 
Bezdrôtová nabíjačka 5W kompletne vyrobená z bambusu (vonkajší materiál). 2 dodatočné USB porty na prednej strane pre nabíjanie ďalších zariadení cez kábel. Bezdrôtové nabíjanie je kompatibilné so všetkými telefónmi podporujúcimi QI, ako sú najnovšie generácie Android, iPhone 8 a vyššie. Vstup: 5V/2A. Výstup: 5V/1A 5W. Vrátane 1,5m dlhého micro USB nabíjacieho kábla z TPE (bez PVC).

Bambusová bezdrôtová nabíjačka 5W, hnedá

8,06 
Ekologická bezdrôtová nabíjačka 5W vyrobená z odolného prírodného bambusu. Jednoducho položte telefón na nabíjaciu podložku, notifikácia vás ihneď bude informovať o aktívnom nabíjaní. Kompatibilné so všetkými telefónmi podporujúcimi QI, ako sú najnovšie generácie Android, iPhone 8 a vyššie. Vstup 5V/2A, bezdrôtový výstup: 5V/1A 5W. Vrátane 1,5m dlhého micro USB kábla.

Bambusová bezdrôtová powerbanka 4 000 mAh 5W, hnedá

31,61 
Ekologická powerbanka vyrobená z odolného prírodného bambusu. Kvalitná lítium polymérová batéria radu A s kapacitou 4 000 mAh plne nabije mobilný telefón až 2x. Svetelné indikátory stupňa nabitie. Powerbanka podporuje 5W bezdrôtové nabíjanie aj klasické nabíjanie cez USB port. Bezdrôtové nabíjanie je kompatibilné so všetkými telefónmi podporujúcimi QI, ako sú najnovšie generácie Android, iPhone 8 a vyššie. Micro USB vstup: 5V/2A. USB výstup: 5V/2A; Bezdrôtový výstup: 5V/1A 5W.

Bambusová doska so 4ks hygienických krájacích dosiek, hnedý

31,61 
Trendová hygienická súprava dosiek na krájanie. Doska na krájanie z tmavého bambusového dreva 35 x 25 cm slúži aj ako obal pre 4 hygienické dosky na krájanie z PP, ktoré je možné umývať v umývačke riadu. Farba a ikony označujú, na aký typ jedla by mali byť dosky použité.

Bambusová magnetická bezdrôtová nabíjačka 10W, hnedá

14,68 
Magnetická bezdrôtová nabíjačka pre ľahké prichytenie na zadnú stranu telefónu iPhone 12. Presne umiestnené magnety zaistí perfektnú priľnavosť na správnom mieste pre bezdrôtové nabíjanie. Bezdrôtové nabíjanie je kompatibilné so všetkými zariadeniami podporujúcimi Qi, ako sú najnovšie zariadenia s Android a iPhone 8 a vyššie. Na iných zariadeniach ako je iPhone 12 ju je teda možné využiť ako štandardnú bezdrôtovú nabíjačku. Vrátane 1m dlhého napájacieho micro USB káblu z TPE. Vstup: DC 5V/1,5A. Výstup: 5V/2A (10W). Integrované vysoko kvalitné teplu vzdorné magnety N52H (11ks). Vyrobené z ABS. Produkt i príslušenstvo bez PVC.

Bambusová nepriepustná termo fľaša, hnedá

18,88 
Unikátna nepriepustná termo fľaša z nehrdzavejúcej ocele (304 SS) z vnútornej časti a prírodného bambusu z časti vonkajšej. Nápoje uchováva až 5 hodín horúce a 15 hodín studené. Objem: 300ml.

Bambusová termoska, hnedá

20,21 
Unikátna cestovná termoska z nehrdzavejúcej ocele (304 SS) z vnútornej časti a prírodného bambusu z časti vonkajšej. Nápoje uchováva až 5 hodín horúce a 15 hodín studené. Objem: 400ml.

Bambusové digitálne hodiny s bezdrôtovou nabíjačkou 5W, hned

28,22 
Hodiny s digitálnym ukazovateľom času (24h) a 5W bezdrôtovou nabíjačkou. Vonkajšia časť vyrobená kompletne z prírodného bambusu. Na zadnej strane disponuje USB A portom pre nabíjanie ďalších zariadení cez kábel. Bezdrôtové nabíjanie je kompatibilné so všetkými zariadeniami podporujúcimi Qi, ako sú najnovšie zariadenia s Android a iPhone 8 a vyššie. Vstup: 5V/1,5A. Bezdrôtový výstup: 5V/1A 5W; USB A výstup: 5V/1A. Vrátane 1,5m dlhého nabíjacieho kábla z TPE (bez PVC).

Bambusové guľôčkové pero se stylusom, hnedý

0,87 
Bambusové guľôčkové pero s integrovaným dotykovým hrotom, čierna náplň.

Bambusový bezdrôtový reproduktor 10W Wynn, hnedá

49,13 
Luxusný 10W reproduktor s mimoriadne čistým zvukom a výraznými basmi. Vyrobený z kombinácie prírodného bambusu a textílie. Batéria s kapacitou 2 000 mAh umožňuje počúvanie po dobu až 6h na jedno nabitie. Plné nabitie už za 2h. BT 5.0 pre hladké bezdrôtové pripojenie na vzdialenosť až 10m. Mikrofón pre možnosť telefonovania. Vrátane micro USB nabíjacieho kábla z TPE (bez PVC). Balené v luxusnej darčekovej krabičke.

Bambusový bezdrôtový reproduktor 5W Wynn, hnedá

36,82 
Luxusný 5W reproduktor s mimoriadne čistým zvukom a výraznými basmi. Vyrobený z kombinácie prírodného bambusu a textílie. Batéria s kapacitou 1 200 mAh umožňuje počúvanie po dobu až 6h na jedno nabitie. Plné nabitie už za 2h. BT 5.0 pre hladké bezdrôtové pripojenie na vzdialenosť až 10m. Mikrofón pre možnosť telefonovania. Vrátane micro USB nabíjacieho kábla z TPE (bez PVC). Balené v luxusnej darčekovej krabičke.