Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Audio rozdvojka a dotykové pero, modrá

0,89 
Univerzálna 3,5 mm zvuková rozdvojka z ABS materiálu, ktorá umožňuje dvom ľuďom počúvať rovnakú hudbu súčasne z dvoch samostatných párov slúchadiel. Rozdvojka má tiež dotykové pero, vhodné pre všetky mobilné zariadenia, ktoré sa dá použiť na ovládanie displeja. Registrovaný dizajn®

Dotykové svetlo, modrá

3,53 
Osvetlite si stôl, izbu alebo kuchyňu touto bielou LED lampou, ktorú aktivujete stlačením. Umiestnite ju kamkoľvek chcete a môžete ju zapnúť alebo vypnúť jediným stlačením. Vrátane 3 batérií typu AAA.

Nepriepustná tritanová fľaša Impact, modrá

7,10 
Tritanová fľaša na vodu v modernom matnom dizajne. Rozdelené telo pre ľahké umývanie alebo pre vloženie kociek ľadu. Vrátane pútka pre ľahké nosenie. Objem: 600ml. Bez BPA. Z výťažku každého produktu Impact prispievame 2% na podporu iniciatívy Water.org.

Pero X3 Smooth touch, modrá

0,49 
Guľôčkové pero s jedinečným diamantovým vzorom. Nová verzia s povrchovou úpravou smooth touch pre mimoriadne komfortné písanie. Nemecká náplň s modrým atramentom Dokumental® pre písanie až 1 200m textu.

Pero X7 smooth touch, modrá

0,49 
Nová inovovaná verzia úspešného predchodca pera X3. Vylepšený klip a fascinujúci nový vzor. S povrchovou úpravou smooth touch pre mimoriadne komfortné písanie. Nemecká náplň s modrým atramentom Dokumental® pre písanie až 1 200m textu. TC guľôčka.

PLA hrnček, modrá

8,79 
Hrnček so silikónovým úchytom a viečkom. Vyrobený zo 100 % rastlinného materiálu (PLA). Vhodný do umývačky riadu. BPA free. Objem: 350 ml.

Rozbočovač v tvare oblaku, modrá

6,30 
USB rozbočovač so 4 portmi USB 2.0, ktoré rozširujú počet USB portov na vašom počítači. S integrovaným káblom v spodnej časti, ktorý sa dá vysunúť. Registrovaný dizajn®

Tenká powerbanka 4 000 mAh, modrá

9,48 
Tenká hliníková powerbanka s vysoko kvalitnou lítium-iónovou polymérovou batériou s kapacitou 4 000 mAh. Vrátane zapínania a indikátora zostávajúcej kapacity. Zabalené v priehľadnej darčekovej krabičke. Výstup 5V/1A, vstup 5V/1A. Vrátane micro USB kábla.

Výkonná duálna nabíjačka do auta, modrá

6,29 
Prenosná USB autonabíjačka s duálnym USB konektorom a integrovaným LED osvetlením v prednej časti. Výstup: 5 V / 2,1 A

Zložiteľný vak na vodu, modrá

1,50 
Vak na pitie s objemom 400 ml s náustkom a eloxovanú karabínou v rovnakej farbe. Vďaka zložiteľnosti vám zaberie minimálny priestor a môžete ju tak sebou zobrať naozaj kamkoľvek.