Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Bezpečnostný batoh Elle, modrá

82,30 
Vedeli ste, že až 65 % žien zažilo obťažovanie v niektorých zo svojich podôb? 23 % zažilo sexuálne obťažovanie, 20 % stalking či nežiaduce sledovanie. A zoznam týmto nekončí. Elle od návrhárov nedobytného batohu Bobby neochraňuje len váš majetok, ochraňuje aj Vás. Dvojitým stlačením prvého tlačidla na popruhu aktivujete alarm, ktorým agresora vystrašíte a s veľkou pravdepodobnosťou odradíte. V prípade núdze potom dvojitým stlačením druhého tlačidla, Elle odošle tichý alarm skrze aplikáciu prepojenú s vaším telefónom. Prednastaviť je možno až 3 príjemcov, ktorým dorazí SOS správa spolu s vašou presnou lokalitou. Registrovaný dizajn®

Farebný krúžkový zápisník A5, modrá

2,37 
Zápisník formátu A5 s farebnou krúžkovou väzbou a gumičkou. 80 listov/160 strán bieleho linkovaného papiera o gramáži 70g/m2.

Hliníková športová fľaša, modrá

6,27 
Silná a odolná 600 ml športová fľaša s jednou stenou, otočným uzáverom a sklopným náustkom na pitie. Bez bisfenolu A (BPA).

Klasická chladiaca taška, modrá

6,26 
Táto chladiaca taška z 210D polyesteru obsahuje veľa priestoru na ukladanie a chladenie vašich vecí počas zápasov, piknikov alebo kempovania. Dostatok priestoru na kartón piva aj obed. Neobsahuje PVC.

Powerbanka 2 200 mAh, modrá

4,08 
Kompaktná a prenosná powerbanka z ABS s lítiovou batériou s kapacitou 2 200 mAh. Výstup 5 V / 1 A a vstup 5 V / 800 mA. Premyslený dizajn umožňuje batériu v prípade potreby výmeny vysunúť. Batéria je potom recyklovateľná.

Tenká powerbanka 4 600 mAh, modrá

12,50 
Hliníková powerbanka s vysoko kvalitnou lítium-iónovou polymérovou batériou s kapacitou 4 000 mAh. Vrátane indikátora zostávajúcej kapacity. Balené v priehľadnej darčekovej krabičke. Výstup 5 V / 1 A, vstup 5 V / 800 mAh. Vrátane micro USB kábla.

Tritanová flaša so slamkou, modrá

6,27 
Tritanová fľaša s jednoduchým používaním vďaka náustku a držiaku na nosenie fľaše. Bez bisfenolu A (BPA). Objem: 750 ml

Tritanová fľaša XL, modrá

10,06 
Nepriepustná tritanová fľaša s uzamykateľným viečkom ktoré je možno pohodlne otvárať jednou rukou jednoduchým stlačením. Vrátane pútka. BPA free. Objem 800ml.

Tritanová fľaša, modrá

8,79 
Nepriepustná tritanová fľaša s uzamykateľným viečkom ktoré je možno pohodlne otvárať jednou rukou jednoduchým stlačením. Vrátane pútka. BPA free. Objem 600ml.