Zobrazených 1–12 z 13 výsledkov

Fľaša Hydrate s bezdrôtovým nabíjaním, priehľadné

23,80 
Nepriepustná tritanová fľaša uzamykateľným uzáverom s rukoväťou. V podstavci sa nachádza 5 000 mAh bezdrôtovo nabíjajúca powerbanka. Kompatibilná so všetkými zariadeniami podporujúcimi QI, ako sú najnovšie generácie Android, iPhone 8 a vyššie. Vstup 5.0V/1.0A. Výstup 5.0V/2.1A. Bezdrôtový výstup: 5W. Objem 600 ml. Registrovaný dizajn®

Fľaša Hydrate so skutočně bezdrôtovými slúchadlami, priehľad

19,95 
Nepriepustná tritanová fľaša s uzamykateľným uzáverom s rukoväťou. V priehradke v spodnej časti sú uložené skutočně bezdrôtové slúchadlá. Vďaka 600 mAh batérii umožňuje počúvanie hudby až po dobu 4 hodín. Vrátane 50cm dlhého micro USB kábla. Objem 600 ml. Registrovaný dizajn®

Fľaša na vodu s bambusovým uzáverom, priehľadné

10,39 
Fľaša na vodu vyrobená z vysoko kvalitného Tritanu s uzáverom z prírodného bambusu. Vrátane košíka pre zdravé ochutenie vody ovocím alebo bylinkami. Objem: 640 ml. Bez BPA.

Nepriepustná fľaša s kovovým uzáverom, priehľadné

4,91 
Nepriepustná fľaša na vodu kombinujúci štýl a funkcionalitu. Skrutkovacie nepriepustné uzatváranie v metalickom prevedení farebne ladiacim s telom fľaše. Len pre studené nápoje. Bez BPA.

Nepriepustná fľaša s nerezovým uzáverom, priehľadné

4,48 
Nepriepustná fľaša na vodu s uzáverom a podstavcom z nehrdzavejúcej ocele a priehľadným telom. Univerzálny priemer pasujúce do väčšiny stojanov na hrnčeky a fľaše. Objem: 500ml. Bez BPA.

Pohár s bambusovým viečkom 250ml, priehľadné

8,54 
Pohár z dvojitého borosilikátového skla s bambusovým viečkom. Moderný dvojstenný dizajn, ktorý štýlovo znázorní obsah. Či už pijete cappuccino, latte alebo napríklad čaj, pohár vás v rukách páliť nebude. Doporučené pre ručné umývanie. Balené vo farebnej darčekovej krabičke. Objem: 250ml. Bez BPA.

Pohár s bambusovým viečkom 350ml, priehľadné

10,44 
Pohár z dvojitého borosilikátového skla s bambusovým viečkom. Moderný dvojstenný dizajn, ktorý štýlovo znázorní obsah. Či už pijete cappuccino, latte alebo napríklad čaj, pohár vás v rukách páliť nebude. Doporučené pre ručné umývanie. Balené vo farebnej darčekovej krabičke. Objem: 350ml. Bez BPA.

Poháre s bambusovým viečkom 2ks 250ml, priehľadné

18,39 
Sada 2ks pohárov z dvojitého borosilikátového skla s bambusovým viečkom. Moderný dvojstenný dizajn, ktorý štýlovo znázorní obsah. Či už pijete cappuccino, latte alebo napríklad čaj, pohár vás v rukách páliť nebude. Doporučené pre ručné umývanie. Balené vo farebnej darčekovej krabičke. Objem: 250ml. Bez BPA.

Poháre s bambusovým viečkom 2ks 350ml, priehľadné

20,75 
Sada 2ks pohárov z dvojitého borosilikátového skla s bambusovým viečkom. Moderný dvojstenný dizajn, ktorý štýlovo znázorní obsah. Či už pijete cappuccino, latte alebo napríklad čaj, pohár vás v rukách páliť nebude. Doporučené pre ručné umývanie. Balené vo farebnej darčekovej krabičke. Objem: 350ml. Bez BPA.

Sklenená krabička na jedlo s bambusovým vekom, priehľadné

11,32 
Sklenená krabička pre bezpečné uchovanie a ohrev pokrmov. Vzduchotesné veko vyrobené z bambusu. Telo krabičky vyrobené z borosilikátového skla odolného tepelným šokom. Vrátane praktické lyžičky/vidličky 2 v 1.

Tritanová fľaša Aqua sledujúci pitný režim, priehľadné

10,06 
Sledujte svoj každodenný pitný režim s touto chytro navrhnutou, neprepustnou, tritanovou flašou na vodu. Viečko po každom naplnení fľaše a manuálnym otočením viečka značí väčšiu kvapku vody, čím tak nestratíte prehľad o vypitom množstvu vody. Len pre ručné umývanie. Objem 600 ml.

Tritanová fľaša XL, priehľadné

10,06 
Nepriepustná tritanová fľaša s uzamykateľným viečkom ktoré je možno pohodlne otvárať jednou rukou jednoduchým stlačením. Vrátane pútka. BPA free. Objem 800ml.