Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Pero X3 Smooth touch, sivá

0,49 
Guľôčkové pero s jedinečným diamantovým vzorom. Nová verzia s povrchovou úpravou smooth touch pre mimoriadne komfortné písanie. Nemecká náplň s modrým atramentom Dokumental® pre písanie až 1 200m textu.

Pero X7 smooth touch, sivá

0,49 
Nová inovovaná verzia úspešného predchodca pera X3. Vylepšený klip a fascinujúci nový vzor. S povrchovou úpravou smooth touch pre mimoriadne komfortné písanie. Nemecká náplň s modrým atramentom Dokumental® pre písanie až 1 200m textu. TC guľôčka.

PLA hrnček, sivá

8,79 
Hrnček so silikónovým úchytom a viečkom. Vyrobený zo 100 % rastlinného materiálu (PLA). Vhodný do umývačky riadu. BPA free. Objem: 350 ml.

Solárna powerbanka Port 1 000 mAh, šedá

16,95 
Port je ideálna solárna powerbanka pre nabíjanie vašich mobilných zariadení. Vďaka prísavke ju možno pripevniť k oknu, či už doma, v aute alebo lietadle. Vždy máte po ruke dobíjaciu lítiovú batériu s kapacitou 1 000 mAh, ktorá vám vyrobí alebo dodá solárnu energiu v prípade potreby. Ochranný vzor®.

Tenká powerbanka 4 000 mAh, sivá

9,48 
Tenká hliníková powerbanka s vysoko kvalitnou lítium-iónovou polymérovou batériou s kapacitou 4 000 mAh. Vrátane zapínania a indikátora zostávajúcej kapacity. Zabalené v priehľadnej darčekovej krabičke. Výstup 5V/1A, vstup 5V/1A. Vrátane micro USB kábla.