Zobrazených 1–12 z 43 výsledkov

Automatický zvinovací meter, 3 m/16 mm, šedá

4,07 
Automatický zvinovací meter 3 m/16 mm, vybavené pútkom na ruku, sponou na opasok a magnetickým háčikom. Automaticky sa zastavuje a zvíňa stlačením tlačidla.

Automatický zvinovací meter, 5 m/19 mm, šedá

6,07 
Automatický zvinovací meter 5 m/19 mm, vybavené pútkom na ruku, sponou na opasok a magnetickým háčikom. Automaticky sa zastavuje a zvíňa stlačením tlačidla.

Bambusový bezdrôtový reproduktor Nevada 3 W, sivá

36,60 
Prémiový 3W bezdrôtový reproduktor vyrobený z kombinácie materiálov hliníka, textilu a bambusu. Zabudovaný subwoofer pre zvýraznenie basov. BT 5.0 pre hladké bezdrôtové pripojenie na vzdialenosť až 10m. Výdrž batérie až 4h na jedno nabitie (1,5h). Vrátane micro USB nabíjacieho kábla z TPE (PVC free). Registrovaný dizajn®

Basové slúchadlá do uší Swiss Peak, sivá

29,80 
Užívajte si bohatý akustický zvuk s týmito mimoriadne pohodlnými, vyváženými slúchadlami v modernom dizajne. Bezproblémové bezdrôtové prepojenie zabezpečuje rozhrania BT 4.2. Sú vyrobené z kvalitného ABS s magnetky pre praktické zopnutie okolo krku, keď ich práve nepoužívate. 80 mAh batéria umožňuje dobu prehrávania až 6 hodín na jedno nabitie. Dodávané s luxusným cestovným puzdrom.

Batoh na 15” notebook Arata, sivá

56,86 
Jedinečne navrhnutý batoh na 15-palcový notebook s jedným veľkým hlavným priečinkom na notebook a jedným predným priečinkom. Inovatívny handsfree prísavkový systém na popruhoch bude držať váš telefón počas cestovania. Pripojte svoj záložný zdroj jednoducho k integrovanému nabíjaciemu portu USB a nabíjajte svoj telefón alebo tablet na cestách. Registrovaný dizajn®

Bezdrôtové slúchadlá Swiss Peak V2, sivá

59,60 
Bezdrôtové stereo slúchadlá s vysoko kvalitnou 3W membránou a 105dB citlivosťou zaisťujúci dokonalý zvukový zážitok. Batéria s kapacitou 350 mAh umožňuje až 8 hodín počúvania na jedno nabitie. Plné nabitie už za 1,5 hodiny. Prevádzková vzdialenosť až 10 metrov. Slúchadlá je možno zložiť a uložiť do cestovného puzdra Swiss Peak (súčasťou balenia). Pevné hliníkové telo a pohodlné PU náušníky aj pre niekoľkohodinové počúvanie. Vrátane mikrofónu a AUX kábla.

Bezdrôtové slúchadlá Swiss Peak V3, sivá

61,39 
Vysoko kvalitné bezdrôtové stereo slúchadlá pre perfektný zvukový zážitok. Batéria s kapacitou 300 mAh umožňuje počúvanie po dlhú dobu až 11h na jedno nabitie (1,5h). BT 5.0 zaisťuje jednoduché a stabilné bezdrôtové pripojenie na vzdialenosť až 10m. Mikrofón pre príjem hovorov. Skladacie prevedenie a cestovné puzdro Swiss Peak pre ľahký prenos. Slúchadlá z hliníka, náušníky z mäkkého pohodlného PU.

Bezdrôtový reproduktor a nabíjačka Vogue, sivá

63,23 
Kombinácia základných funkcií moderného života: počúvanie kvalitnej hudby a pohodlné nabíjanie vašich zariadení. Trendy textilný 6W reproduktor bude skvele ladiť v domácnosti, zamestnaní a určite zapôsobí kdekoľvek ho vezmete so sebou. BT 3.0 zabezpečuje hladké bezdrôtové spojenie až na vzdialenosť 10m. Podpora hovorov vďaka zabudovanému mikrofónu a tlačidlá pre príjem/položenie hovoru. Vysokokapacitná 4 000 mAh batéria umožňuje mimoriadne dlhú dobu počúvania až 10 hodín, prípadne až 2x plné nabitie telefónu. V prípade nepodporujúci bezdrôtovo nabíjacie technológie je možno nabíjať aj použitím klasického USB výstupu. Pri súčasnom použití oboch funkcií je odporúčané pripojenie k stálemu elektrickému zdroju. Vstup 5V/1A, výstup: 5V/1A. Bezdrôtový výstup: 5W. Registrovaný dizajn®

Cestovný vankúš s mikrogulôčkami, sivá

12,57 
Vyhnite sa bolestiam hlavy, šije a ramien. Cestovný vankúš s výplňou z mikroguľôčok zaručuje optimálnu podporu hlavy a pohodlie pri vašich cestách.

Chladiaci batoh 3v1, šedá

17,66 
Dvojtónový batoh z polyesteru 500D kombinuje hlavný priestor pre plážové vybavenie a spodný chladiaci priestor pre uchovanie až 8 plechoviek nápojov. Vďaka popruhom možno jednoducho nosiť aj ako plážovú tašku.

Držiak telefónu do auta Gravity, sivá

6,26 
Univerzálny držiak telefónu, ktorý sa ľahko pripevní k ventilačnej mriežke. Nastaviteľné kovové úchyty sa jednoducho ovládajú aj jednou rukou a vďaka ich pevnej konštrukcii udrží telefón na mieste za každých okolností. Otvorom v spodnej časti je možné prostčit kábel pre nabíjanie zariadení. Kompatibilný s vodorovnými aj svislími mriežkami ventilácie. Vhodné pre telefóny veľkosti 4-6".

Hliníková vrecková powerbanka 5 000 mAh, sivá

20,21 
Mimoriadne tenká 5 000 mAh powerbanka vyrobená z vysoko kvalitnej zliatiny hliníka. Vďaka vreckovej veľkosti je ideálna na cesty. Aj napriek jej kompaktnej veľkosti však uchováva dostatok energie pre až 2x plné nabitie mobilného telefónu. Svetelné indikátory zobrazujú úroveň nabitia. Lítium polymérová batéria vyznačujúca sa dlhou životnosťou. Vstup: Micro USB: 5V/2A, USB typu C: 5V/2A. Výstup: USB: 5V/2.1A.