Zobrazených 1–12 z 29 výsledkov

12-dielna súprava grilovacieho náradia v hliníkovom kufríku,

37,87 
Grilovacia súprava obsahuje 12 ks náradia z nerez ocele, vrátane 4 ks ihlíc na špíz, noža na krájanie, 4 držiakov na kukuricu, kuchynskej lopatky, vidlice s ochranným krytom a klieští. Balené v hliníkovom kufríku s rúčkou a kufríkovými uzávermi.

3-dielna súprava grilovacieho náradia v hliníkovom kufríku,

23,98 
Grilovacia súprava obsahuje 3 ks náradia z nerez ocele, vrátane kuchynskej lopatky, vidlice s ochranným krytom a kuchynských klieští, rukoväte sú tiež z nerez. ocele. Balené v hliníkovom kufríku s rúčkou a kufríkovými uzávermi.

Chrómovaný zvinovací meter, 3 m/16 mm, strieborná

3,15 
ABS chrómovaný zvinovací meter 3 m/16 mm. Čierna zarážka, remienok a spona z nerez ocele.

Chrómovaný zvinovací meter, 5 m/19 mm, strieborná

4,42 
ABS chrómovaný zvinovací meter 5 m / 19 mm. Čierna zarážka, remienok a spona z nerez ocele.

Deluxe 21,5“ plne automatický skladací dáždnik, strieborná

14,30 
Skladací dáždnik z 210T polyesteru, plne automatické otváranie/zatváranie, skladaný na tri časti, kovová tyč, sklolaminátové rebrá, kovové špičky a polypropylénový hrot a rukoväť.

Everest čelovka, striebro

10,07 
3 LED diódy + 1 žiarovka, s dvoma funkciami svietenia a nastaviteľným popruhom.

Everest ďalekohľad, striebro

22,70 
Ďalekohľad 8 x 21 so šošovkami potiahnutými červenou antireflexnou vrstvou, ktoré vám umožnia vidieť aj tie najmenšie detaily. Vrátane utierky na šošovky. Registrovaný dizajn®

Hliníková športová fľaša s karabínou XL, strieborná

3,62 
Výnimočne ľahká športová fľaša vyrobená z hliníka. Ideálna na outdoorové aktivity či iné športy. Praktická karabína pre pripevnenie k batohu alebo opasku. Len pre studené nápoje. Objem: 750ml. Bez BPA.

Hliníková vrecková poweranka 5 000 mAh, strieborná

16,60 
Ultra tenká powerbanka vyrobená z hliníka v praktickej vreckovej veľkosti. Kvalitná lítium polymérová batéria radu A s kapacitou 5 000 mAh plne nabije mobilný telefón 2-3x. Svetelné indikátory stupňa nabitie. Vstup: 5V/1,5A. Výstup: 5V/2,1 A.

Kľúčenka s MFi licencovaným káblom 2 v 1, striebro

8,29 
Praktická kľúčenka s káblom 2 v 1 s konektorom MFi Lightning pre všetky mobilné zariadenia Apple a konektorom micro USB pre väčšinu ostatných zariadení. Pripnite ju k vašim kľúčom alebo taške, aby ste ju mali všade so sebou. Kábel je vhodný pre nabíjanie i prenos dát. Puzdro je vyrobené z hliníka a káble z TPE, ktoré sa nikdy nezamotajú.

Minimalistická hliníková peňaženka s RFID ochranou, striebro

1,84 
Zoštíhlite svoju peňaženku s týmto elegantným minimalistickým dizajnom peňaženky. Peňaženka dokáže uschovať až 8 kreditných kariet. Ideálne pre kreditné karty, účty a vizitky. S ochranou proti sťahovaniu. Blokuje 100 % všetkých známych RFID/NFC frekvencií.

Multifunkčný nástroj 4 v 1 s COB svetlom, striebro

8,79 
Multifunkčný nástroj, ktorý obsahuje COB svetlo, bezpečnostné kladivo, nožík na pásy a magnet. Svetlo je možné prepnúť do červeného núdzového režimu a pripojiť k autu s integrovaným magnetom. Bezpečnostné kladivo je možné použiť na rozbitie okna a uniknutie z auta v prípade nehody. Vyrobené z materiálu s obsahom kremíka a hliníka. Vrátane 4 batérií pro priame použitie.