Zobrazených 1–12 z 81 výsledkov

27″ dvojfarebný dáždnik Impact zo 190T RPET AWARE™

17,10 
Skutočne transparentná ekológia. Kolekcia Impact obsahuje vystopovatelnou zložku AWARE™, ktorá využíva moderné možnosti skenovania a technológie blockchain, vďaka čomu je možné s istotou garantovať recyklovaný pôvod použitého materiálu a reálnu úsporu vody. Z výťažku každého predaného produktu z kolekcie Impact prispievame 2% na podporu iniciatívy Water.org. Dáždnik je vyrobený zo 190T rPET pongee materiálu. Na výrobu bolo využité 10.7 500ml PET fliaš a bolo ušetrených 6.3 litrov vody. Veľké dvojfarebné 27" prevedenie, automatické otváranie, kovová konštrukcia, rebrá zo sklených vlákien, madlo z PP. Kalkulácia úspory vody vychádza z overených LCA dát zverejnenými globálnej neziskovou organizáciou Textile Exchange (Material Snapshots 2016).

4 000 mAh 5W bezdrôtová powerbanka, strieborná

14,60 
Tenká hliníková powerbanka s vysoko kvalitnou lítium polymérovou batériou s kapacitou 4 000 mAh so zabudovaným 5W bezdrôtovým nabíjaním. Vrátane indikátorov úrovne nabitia a tlačidlá on/off. Vstup: 5V/1.5A. Výstup: 5V/2.1A 5W.

4000 mAh powerbanka s digitálnym displejom, striebro

11,85 
Kompaktná a robustná hliníková powerbanka s lítiovou 4 000 mAh batériou a integrovaným digitálnym LED displejom, zobrazujúci presný stav batérie. Vďaka dvom USB portom je možné nabíjať dve mobilné zariadenia súčasne. Výstup 2,1 A ponúka mimoriadne rýchlejšie nabíjanie ako u väčšiny powerbanek. Výstup: 5 V/2 A. Vstup: 5 V/1 A.

6 000 mAh tenká powerbanka s digitálnym displejom, strieborn

14,60 
Mimoriadne tenká powerbanka s kvalitnou lítium polymérovou batériou s kapacitou 6 000 mAh. Odolné hliníkové telo vybavené digitálnym displejom indikujúce presný stav nabitia. So štandardným portom USB a moderným USB C, podporujúci ultra rýchle nabíjanie. Micro USB vstup: 5V/2.1A, USB C vstup: 5V/3A. USB výstup: 5V/2.4A, USB C výstup: 5V/3A.

Adaptér USB A na USB C, strieborná

1,78 
Nové generácie mobilných zariadení sú často vybavené nabíjacími káblami s USB C vstupom, čo znemožňuje nabíjanie zo štandardných zdrojov s USB A (počítač, zástrčka, verejné nabíjacie stanice a pod.). Tento adaptér jednoducho z USB A vytvára USB C výstup. Vyrobené z hliníka.

Bezdrôtová powerbanka s PD 10 000 mAh 10W, strieborná

59,55 
Ultimátna powerbanka kombinujúca všetky moderné nabíjacie technológie v jednom zariadení. Disponuje 10W bezdrôtovú nabíjačkou, ktorá je kompatibilná so všetkými zariadeniami podporujúce QI, ako sú najnovšie Android zariadenia a iPhone 8 a vyššie. Powerbanka má 3 výstupy: 1 bežný USB port (2.1A), 1 Quick charge 3.0 port pre rýchle nabíjanie a 1 PD USB typ C pre ultra rýchle nabíjanie zariadenie podporujúce typ C, napr.: Macbook, Nintendo Switch a ďalšie mobilné zariadenia. PD port umožňuje nabitie vášho iPhone 8 za menej ako 1 hodinu. Vyrobené z odolného hliníka. Micro USB vstupný port (max 2A), typ C vstupný port (max 3A). Výstup: USB port & typ C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A. Bezdrôtový výstup: 5V/1A, 9V/1.1A.

Bezdrôtový reproduktor BBM, striebro

12,57 
Hliníkový 3 W reproduktor so zabudovanou 300 mAh lítiovou batériou. S časom prehrávania až 4 hodiny na jedno nabitie a vzdialenosťou pripojenia až do 10 m. Vrátane modrého svetla na spodnej strane. S funkciou odpovedania na prichádzajúce hovory.

Bezdrôtový reproduktor, strieborná

9,49 
Bezdrôtový reproduktor s 3 W reproduktorom a 350 mAh batériou. Vďaka jeho inteligentnému dizajnu sa bude hudba prehrávať vo všetkých smeroch. Hliníkové teleso a kovová mriežka, spodná časť reproduktora má gumené pásy zabezpečujúce lepší zvukový výkon a možnosť uchopenia. Čas prehrávania až 3 hodiny pri jednom nabití a vzdialenosť pripojenia až do 10 m. Vrátane mikrokábla na nabíjanie reproduktora. Vrátane zvukového kábla na pripojenie zariadenia k vášmu mobilnému telefónu bez bezdrôtového pripojenia. Kompatibilné so všetkými mobilnými telefónmi.

Chladiaca tyčinka Vino, strieborná

10,06 
Chladiaca tyčinka, ktorá udrží schladené víno na ideálnej teplote pre konzumáciu. Vrátane dekantovacieho lievika zabraňujúceho odkvapkávaniu. Univerzálne použitie a elegantný dizajn ju robí perfektným príslušenstvom pre vinárskych nadšencov. Balené v luxusnej darčekovej krabičke.

COB svietidlo, strieborná

2,65 
Mimoriadne jasné vreckové COB svietidlo. Toto COB svietidlo je omnoho jasnejšie ako bežné LED baterky a spotrebúva menej energie, vďaka čomu ho môžete s napájaním z rovnakej batérie používať až o 30 % dlhšie. S odolným hliníkovým telesom a pásom na prenášanie. Vrátane 3 batérií typu AAA na okamžité použitie.

Digitálny merač tlaku v pneumatikách, strieborná

10,06 
Digitálny merač tlaku v pneumatikách s meračom hĺbky dezénu a so strieborným telesom z plastických živíc (ABS), čiernym uchopením a zadným svetlom z červenej LED diódy. Rozsah 5 – 100 PSI, 0,5 – 7 barov, 50 – 700 Kpa.

Elektronická váha na batožinu, striebro

12,21 
Elektronická váha na batožinu, max.kapacita 50kg, 50g - stupnica, s funkciou „zero“ na nastavenie váhy na nulu a funkciou „tare“ na odpočítanie hmotnosti obalu, s indikátorom nízkeho nabitia batérie a s funkciou proti preťaženiu, displej s izbovým teplomerom, vrátane jednej lítiovej 3V batérie.