Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Dotykové svetlo, zelená

3,53 
Osvetlite si stôl, izbu alebo kuchyňu touto bielou LED lampou, ktorú aktivujete stlačením. Umiestnite ju kamkoľvek chcete a môžete ju zapnúť alebo vypnúť jediným stlačením. Vrátane 3 batérií typu AAA.

Nepriepustná tritanová fľaša Impact, zelená

7,10 
Tritanová fľaša na vodu v modernom matnom dizajne. Rozdelené telo pre ľahké umývanie alebo pre vloženie kociek ľadu. Vrátane pútka pre ľahké nosenie. Objem: 600ml. Bez BPA. Z výťažku každého produktu Impact prispievame 2% na podporu iniciatívy Water.org.

Pero X3 Smooth touch, zelená

0,49 
Guľôčkové pero s jedinečným diamantovým vzorom. Nová verzia s povrchovou úpravou smooth touch pre mimoriadne komfortné písanie. Nemecká náplň s modrým atramentom Dokumental® pre písanie až 1 200m textu.

Pero X7 smooth touch, zelená

0,49 
Nová inovovaná verzia úspešného predchodca pera X3. Vylepšený klip a fascinujúci nový vzor. S povrchovou úpravou smooth touch pre mimoriadne komfortné písanie. Nemecká náplň s modrým atramentom Dokumental® pre písanie až 1 200m textu. TC guľôčka.

PLA hrnček, zelená

8,79 
Hrnček so silikónovým úchytom a viečkom. Vyrobený zo 100 % rastlinného materiálu (PLA). Vhodný do umývačky riadu. BPA free. Objem: 350 ml.

Tenká powerbanka 4 000 mAh, zelená

9,48 
Tenká hliníková powerbanka s vysoko kvalitnou lítium-iónovou polymérovou batériou s kapacitou 4 000 mAh. Vrátane zapínania a indikátora zostávajúcej kapacity. Zabalené v priehľadnej darčekovej krabičke. Výstup 5V/1A, vstup 5V/1A. Vrátane micro USB kábla.

Zložiteľný vak na vodu, zelená

1,41 
Vak na pitie s objemom 400 ml s náustkom a eloxovanú karabínou v rovnakej farbe. Vďaka zložiteľnosti vám zaberie minimálny priestor a môžete ju tak sebou zobrať naozaj kamkoľvek.