Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Doska na krájanie z bambusu Ukiyo, hnedá

21,12 
Moderná doska na krájanie z radu Ukiyo, ktoré sa stane vaším obľúbeným pomocníkom v kuchyni. Ideálna pre krájanie mäsa a zeleniny alebo servírovanie. Žliabky na okraji zaisťujú odtok tekutiny. Bambusová doska je dodávaná neošetrená, v prípade potreby ju je možné ošetriť olejom. Len pre ručné umývanie, nie je vhodná do umývačky riadu. Balené v luxusnej darčekovej krabičke.

Obdĺžna servírovacia doska z bambusu Ukiyo, hnedá

19,83 
Atraktívna servírovacia doska z radu Ukiyo, ktorá zaručene zaujme pri akejkoľvek udalosti. Ideálna pre servírovanie syrov, údenín alebo iných pochutín. Tiež vhodná ako doska na krájanie. Bambusová doska je dodávaná neošetrená, v prípade potreby ju je možné ošetriť olejom. Len pre ručné umývanie, nie je vhodná do umývačky riadu. Balené v luxusnej darčekovej krabičke.

Okrúhla servírovacia doska z bambusu Ukiyo, hnedá

31,05 
Atraktívna servírovacia doska z radu Ukiyo, ktorá zaručene zaujme pri akejkoľvek udalosti. Ideálna pre servírovanie akéhokoľvek teplého alebo studeného pokrmu. Bambusová doska je dodávaná neošetrená, v prípade potreby ju je možné ošetriť olejom. Len pre ručné umývanie, nie je vhodná do umývačky riadu. Balené v luxusnej darčekovej krabičke. Priemer: 40cm.

Veľká servírovacia doska z bambusu Ukiyo, hnedá

19,88 
Atraktívna servírovacia doska z radu Ukiyo, ktorá zaručene zaujme pri akejkoľvek udalosti. Ideálna pre servírovanie predkrmov, tapas alebo jednohubiek. Bambusová doska je dodávaná neošetrená, v prípade potreby ju je možné ošetriť olejom. Len pre ručné umývanie, nie je vhodná do umývačky riadu. Balené v luxusnej darčekovej krabičke.

Vonná sviečka s bambusovým viečkom Ukiyo, biela

10,99 
Prémiová vonná sviečka Ukiyo pre príjemné prevoňanie domova a navodenie útulnej atmosféry. Sviečka je v elegantnom pohári s bambusovým viekom. Jazmínová vôňa.

Vonná sviečka s bambusovým viečkom Ukiyo, čierna

10,99 
Prémiová vonná sviečka Ukiyo pre príjemné prevoňanie domova a navodenie útulnej atmosféry. Sviečka je v elegantnom pohári s bambusovým viekom. Jazmínová vôňa.